Menu
Your Cart
300$ ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo

Zebra MC3300 El Terminali

Zebra MC3300 El Terminali
En Çok Satılan
Zebra MC3300 El Terminali
$949,00 + Kdv
Kdv Dahil: $1.138,80
Kdv Dahil (TL): 36.750,56TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: MC3300

BOYUTLAR

Düz ve 45° Okuma: 7.96 in. U x 2.94 in. G x 1.35 in. D
“202,2 mm U x 74,7 mm G x 34,5 mm D”

Döner Başlık: 8.79 in. U x 2.94 in. G x 1.35 in. D
223,4 mm U x 74,7 mm G x 34,5 mm D

MC3300 Tabanca: 7.96 in. U x 2.94 in. G x 6.45 in. D
202,6 mm U x 74,7 mm G x 163,9 mm D

AĞIRLIK

Düz: 375 g

Döner Başlık:377 g

Tabanca:505 g

45 ° Okuma: 382 g

İŞLETİM SİSTEMİ

Android 7.0 (Nougat) – AOSP

GMS – yapılandırmaları seçin

CPU

Qualcomm 8056 1.8 GHz altı çekirdekli 64 bit güç optimizasyonlu

BELLEK

2 GB / 16 GB Standart; 4 GB

16 GB Premium; 4 GB / 32 GB Premium Plus

EKRAN ÖZELLİKLERİ

WVGA; renkli Corning Gorilla Cam dokunmatik panel

EKRAN BOYUTU

4.0 inç

KAMERA

13 MP ( Yalnızca Premium + modellerde )

WLAN KABLOSUZ İLETİŞİM

802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w

BLUETOOTH

V4.1, V2.1 + EDR

BARKOD OKUYUCU TİPİ

1/2 D

TUŞ TAKIMI

Sayısal (29 tuş), İşlevsel Sayısal ( 38 tuş), Alfa Sayısal (47 tuş)

GENİŞLEME YUVASI

Micro SD maks. 32 GB

DAYANIKLILIK

IP54

ANA PİL 

Li-İyon 2700 mAh

ÇALIŞMA SICAKLIĞI

-20 C ile +50 C

YUVARLANMA DAYANIKLILIK ÖZELLİĞİ

1,000 kez 1 m yuvarlanma

DÜŞME DAYANIKLILIK ÖZELLİĞİ

Çalışma sıcaklık aralığının tamamında 1.5 metreden defalarca beton zemine düşme


Zebra MC3300 El Terminali - Barkodalalım


    Zebra MC3300 El Terminali, mobil iş platformlarının yeni nesil yüzü olan Android işletim sistemine geçmenizi kolaylaştıracak ve  hızlandıracak olan iyi bir el terminali. Hem geçmişin deneyimiyle Symbol’ün, Motorola’nın deneyimlerini birleştirdikleri Zebra markasıyla üretilen, hem eski bir birikime sahip hem de yepyeni bir mühendislik harikası olan Zebra MC3300


MC3300 mobil iş platformlarında yeni nesil olan Android'e geçiş yapmayı kolaylaştırır. Tüketici dünyasını kasıp kavuran işletim sistemi artık iş dünyası için güçlendirildi. Mobil depo işlemleri için yeni nesil bir platform sağlamakta.

                Zebra MC3300 El Terminali Nerede Kullanılır?


Konu iş hayatında gerçekten verimlilik olunca MC3300 tam anlamıyla bu ihtiyacınızı karşılar.  Bas Konuş  ve Wi-Fi özellikli WorkForce, çalışanlarınız işletmenin hangi bölgesinde olurlarsa olsunlar eksiksiz bir iletişim halinde olmanızı sağlar. Çünkü zamanla işler yoğunlaşır. Mağazada satışlar artar. Veya depoda sayım yapılırken mal kabul ve sevkiyat aşamalarında çalışanların birbiriyle teması ve iletişimi azalır. Yüksek kapasiteli bataryası ile işinizin ne kadar sürdüğünün bir  önemi yok. Çünkü sizi yarı yolda bırakmayacak güçte ve performansta bir batarya göreceksiniz.


Depo Otomasyonu  başta olmak üzere birçok saha ve kapalı alan otomasyon sisteminde hem hızlı, hem de tüm yazılım yöntemlerine uygun bir terminaldir. Hem web tabanlı uygulamalara, hem Android işletim sistemiyle geliştirilmiş Android uygulamalarına açık hem de uzak masaüstü ile sunucunuza erişmeye açıktır. Bu çalışma yöntemleri seçenekleriyle yazılımınızı en sağlıklı çalıştırabilecek tüm seçeneklerde işinizin en doğru şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor. Zebra'nın özel ve zengin OneCare bakım ve destek paketinin işinizi şansa bırakmıyor ve tüm riski sizin sırtınızdan alıyor..


         Zebra MC3300 El Terminali Kullanmanın Faydaları


Zebra 'nın Hareketlilik DNA'sı olarak bilinen güçlü uygulamalar yalnızca dağıtım ve uygulama geliştirmeyi her zamankinden daha kolay hale getirmekle kalmaz aynı zamanda günlük iş süreçleri yazılımları hızlandırmak ve işçi verimliliğini arttırmak için Zebra MC3300 El Terminali mobil bilgisayarınıza yeni özellikler yüklemenize izin verir.


Sınıfının en iyisi olan MC3300, özellikler ve seçenekler söz konusu olduğunda, hafif ergonomik tasarım, geniş dokunmatik ekran, çeşitli tuş takımı ve eşsiz tarama performansı ile daha fazla seçenekler sunar. Çok çeşitli modelleri ile Zebra MC3300 El Terminali depodan CRM perakende alışveriş ve e-ticaret satış mağazasına kadar eşsiz çok yönlülük ve esneklik sunar. 


Zebra MC3300 El Terminali modeli üzerindeki WIFI, 20 metreye kadar varan uzaklıktaki verileri yakalar. Düşük ve yüksek etkili Barkod okuma işlemine uygundur. Düşük, orta ve uzun menzilde güvenilir okumalar yapar ve tek bir tetik çekişiyle çok sayıda Barkodu hatasız bir şekilde okur. Daha kolay okuma için çok sayıda okuma faktörü, gelişmiş uzun menzilli veri yaklama özellikleri, sağlam ve dayanıklı dış muhafaza ve çok daha fazla yenilikçi özelliklerle doludur. YENİLİĞİN GELİŞİMİ

Başarılı MC3300 Serisi hafif, çok yönlü, tuş tabanlı Android el tipi bilgisayar depo, mağaza arkası ve üretim tesisine uygundur. MC3300 serisi, sizin uygulama ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen dört farklı form faktörü, üç klavye ve sektör lideri veri yakalama seçenekleri ile rakiplerine göre fark yaratır. MC3300 Serisi el tipi bilgisayar ile üretkenlik ve verimliliği yeni bir seviyeye taşıyın. MC3300 ailesine katılan MC3300ax, Wi-Fi 6 özelliğini ve daha fazlasını getiriyor.


ÇOK SAYIDA FORM FAKTÖRÜ

Bir mobil bilgisayardan nasıl daha fazla verimlilik, etkinlik ve konfor elde edebilirsiniz? Çok yönlü MC3300 Serisi, her kullanım durumu için doğru ergonomiyi seçmenizi sağlar. Tabanca kabzası, döner başlıklı taret, düz atıcı 0 tarama ve 45 tarama arasında seçim yapın ( taret ve 45 tarama yalnızca MC3300x'te mevcuttur). Ve her MC3300 Serisi modeli, ergonomi ve performans göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 


DAYANIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜ

MC3300 Serisi, çeşitli seviyelerde düşme, yuvarlanma ve toz giriş koruması ile her türlü ortama uygun tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınıza en uygun cihazı seçebilirsiniz.


DÜNYA KALİTESİNDE VERİ YAKALAMA 

Veri yakalama MC3300 Serisi cihazların günlük operasyonlarının günlük bir parçasıdır. Kısa, orta ve uzun menzilli Barkod okuma işlemlerini kapsayan geniş veri yakalama opsiyonları sayesinde 7,62 cm'den 12,4 m'ye kadar mesafede çalışmanızı sağlıyor. 


Mükemmel Birleşim : Dokunmatik Ekran Ve Tuş Takımı 

Uygulamanız ister dokunma özelliği, ister tuş takımı girişi gerektirsin, ikise de bu el terminali ile elinizin altında. Uygulamanız tüm ekranı kullanabilirken, tuş takımı çalışanlarınıza bugün yaşadıkları deneyimin aynısını sunar. Ayrıca, dokunmatik ekran, pratik dokunmaya dayalı ara yüzlere geçmenin yolunu açar. Ve alfa sayısal, sayısal ve fonksiyonel sayısal giriş arasından veri girişini en çok kolaylaştıran tuş takımını seçin.


Kutudan Çıktığı Anda TE Uygulamalarınızı Destekler

Mevcut TE uygulamalarını kutudan çıktığı anda çalıştırın ; sunucuda değişiklik yapmak yada çalışanlarınızı yeniden eğitmek gerekmez. Dünyanın en popüler TE'si olan, Wavelink destekli All Touch Terminal Emulation (ATTE), her modele önceden yüklenmiş olarak gelir. Tabanca stili modelde ön lisanslı ve masrafsız olarak kullanıma hazırdır. Bu tam özellikli esnek çözüm, öğrenme sürelerini en aza indirmek ve benimsenme hızını en üst düzeye çıkarmak için kendi temponuzda geçiş yapmanıza olanak tanır. Çalışanlarınızın kısa zamanda işe başlayabilmesi için, mevcut yeşil ekranlarınızın tümünü dakikalar içinde Android'e geçirebilirsiniz. Farklı bir TE uygulaması isterseniz, bu da sorun değil. MC3300, lider konumdaki TE uygulamalarını destekler ; seçim sizin.


Depo Ve Ötesi İçin Ortak Bir Platform 

Depoda Android tabanlı Zebra el tipi ve giyilebilir cihazlarını kullanıyorsanız, ortak bir işletim sistemi ve çözüm platformu çalışanlarınıza avantaj sağlayacaktır. Depo ve tedarik zinciri boyunca, farklı form faktörlerine sahip cihazlarda aynı kullanıcı deneyimi ve yönetim araçlarına sahip olacaksınız. 


Garantili Güvenlik Ve Performans İçin Android Onaylıdır

Zebra MC3300 Android Onaylı El Terminali olduğundan cihazın güvenli, depo ve işletmeler için artan sayıdaki Android uygulamaları ile uyumlu olduğunu bilmenin rahatlığına sahip olursunuz.


MC3300ax

Wİ-Fİ 6 VE CİHAZ TAKİP TEKNOLOJİSİNDE YENİ NESİL İLE GELECEĞE HAZIR

MC3300ax, yeni nesil MC3300 mobil bilgisayarı oluşturmak için önceki model MC3300x'in altyapısını kullanır. Wi-Fi 6, yüksek yoğunluklu ortamlarda daha düşük gecikme süresinin yanı sıra geleceğe dönük koruma sunarak mükemmel performans sunar. İsteğe bağlı BLE özellikli pil ve Zebra'nın Cihaz Takipçisi, varlıklarınız üzerinde size ek izlenebilirlik sağlar. Tamamlayıcı Kurumsal Barkod Okuyucu, üretkenliği ve verimliliği arttıran kullanışlı uygulamalar oluşturmayı kolaylaştıran, zengin özelliklere sahip, güvenli bir web tarayıcısı sunar. Ayrıca aynı çalışkan ergonomiye, Android 11'e, ışık hızında uygulama performansı için gelişmiş SD660 platformuna ve daha fazlasına sahip olursunuz. MC33 yenilikçi bir paket içinde etkinlik , bağlantı ve verimlilik anlamına gelir . Tamamı zebra ' nın rakipsiz OneCare desteğine sahiptir.


MC3300x

HAFİF VE DAYANIKLI, TUŞ TABANLI DOKUNMATİK MOBİL BİLGİSAYARDA SON NOKTA

Başarılı tuş takımlı/dokunmatik MC33xx bilgisayar yelpazemizde yeni nesil; günümüzün istekleri üzerine ve e-ticaret ekonomisinin artan ihtiyaçlarını karşılayan yeni özellikler taşıyor. Kanıtlanmış özel ergonomik tasarıma sahip olun ve Android 11, daha dayanıklı tasarım, çok hızlı uygulama performansı sunan gelişmiş SD660 platform; üç vardiya boyunca güç sunan %35 daha yüksek kapasiteli pil, daha hızlı Wi-Fi ve Bluetooth menzili ve hızı ve daha fazlası. Cihaz çalışırken değiştirilebilir piller hizmet dışı kalma süresini neredeyse ortadan kaldırdığından personelleriniz vardiyanın sonuna kadar kesintisiz çalışabilir .


Zebra MC3300 El Terminali Almak Doğru Bir Karar Olur Mu?

Evet, zor bir karar olabilir. Ama 2017 yılından beri tüm el terminali üreticilerinin ürettiği yeni cihazların %90'dan fazlası Android'e dönmüş durumda. Android El Terminali almak artık eskisi gibi sürpriz sonuçlar doğuracak bir yöntem değil. Çünkü artık Android İşletim Sistemleri de eskiye göre daha stabil çalışan, yazılımınızın sürdürülebilirliğine uyum sağlayan bir işletim sistemine dönüştü. Depo gibi hıza ihtiyaç duyduğunuz bir alanda Android El Terminali almak, Zebra gibi işinin uzmanı bir marka ve MC3300 gibi köklü bir serinin ürününü almak işinizin yürürlüğünü garantiler. Çünkü her bir Zebra modeli yüz binlerce meslektaşınız tarafından deneniyor, test ediliyor ve kullanılıyor. Size de defalarca test edilmiş bir ürünü güvenle kullanmak kalıyor. 
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Gizlilik ve Çerezler
Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz. Çerezlerin nasıl kontrol edileceğine dair, daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız. Gizlilik ve Çerezler